Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

ASUS ECHELON GTX950 O2G

ASUS ECHELON GTX950 O2G

Cena produktu ASUS ECHELON GTX950 O2G není známa.

 

Popis produktu ASUS ECHELON GTX950 O2G: Grafická karta ASUS Echelon GeForce® GTX 950 s arktickým maskováním a kvalitou i spolehlivostí na armádní úrovni * Taktovací frekvence 1329 MHz je zárukou lepšího výkonu a fantastických herníc...  Více informací


ASUS ECHELON GTX950 O2G - popis

Grafická karta ASUS Echelon GeForce® GTX 950 s arktickým maskováním a kvalitou i spolehlivostí na armádní úrovni

* Taktovací frekvence 1329 MHz je zárukou lepšího výkonu a fantastických herních zážitků.
* Ventilátor s dvojitým ložiskem, který se vyznačuje tišším chodem díky nižšímu tření, zajišťuje 4× delší životnost karty a také účinnější chlazení.
* Přísné testování na serverové úrovni zajišťující systematicky testovanou stabilitu a provozní spolehlivost za všech podmínek.
* Technologie AUTO-EXTREME s komponenty TUF je zárukou špičkové kvality a spolehlivosti na armádní úrovni i při náročném provozu.
* Nástroje GPU Tweak II a XSplit Gamecaster umožňují intuitivní ladění výkonu a okamžité streamování vaší herní akce.
* Exkluzivní kód s pozvánkou ke hře World of Warships zdarma: křižník Diana a 15denní prémiový účet (v ceně 11 dolarů). * Herní kódy lze uplatnit v době od 31. 7. 2015 do 30. 1. 2017. Další podrobnosti se budete postupně dozvídat na adrese http://www.asus.com/event.

Vysoká odolnost.
Skvělý výkon
Echelon GTX 950 je herní grafická karta, která úžasně vypadá a navíc se pyšní i fantastickým výkonem. Na pohled okouzluje arktickým maskováním – dokonce i na zadním panelu – a nabízí technologii DirectCU II s ventilátorem s dvojitým ložiskem zaručujícím 4× delší životnost v porovnání s referenčními kartami. Exkluzivní technologie Auto-Extreme a komponenty TUF na armádní úrovni se starají o špičkovou kvalitu a maximálně spolehlivý provoz.

Přehled vstupů a výstupů
1 X nativní DVI-I
1 X nativní DVI-D
1 X nativní HDMI
1 X nativní DisplayPort

Ventilátor s dvojitým ložiskem
4× delší životnost
Zatímco ventilátory vybavené kluznými ložisky se často potýkají s vysycháním oleje, dvojitá kuličková ložiska ventilátoru u karty Echelon GeForce® GTX 950 vydrží 4× déle. Díky nižšímu tření přispívají k nižší provozní hlučnosti, delší životnosti karty a účinnějšímu chlazení.

Technologie Auto-Extreme s komponenty TUF
Spolehlivost na armádní úrovni i při náročném provozu
Echelon GeForce® GTX 950 se vyrábí s využitím technologie AUTO-EXTREME, což je první 100% automatizovaný výrobní proces na trhu vyznačující se bezkonkurenční kvalitou a spolehlivostí.

Komponenty, které jsou nezávisle certifikovány pro armádní použití, takže se můžete maximálně spolehnout na jejich odolnost a spolehlivost, doplňují ještě kondenzátory TUF na armádní úrovni s 2,5× delší životností než standardní kondenzátory a silné speciální cívky poskytující o 13,6 % lepší odvod tepla.

Přísné testování na serverové úrovni
Systematicky testovaná stabilita
Grafická karta Echelon GeForce® GTX 950 je osazena komponenty s armádní certifikací, které absolvují také měření parametrů za extrémních provozních podmínek i zkoušky teplotním šokem a podstupují náročné zahořovací testy, při nichž teplota dosahuje až 55 °C po dobu 48 hodin a vlhkost stoupá až na 90 %.

Grafická karta Echelon GeForce® GTX 950 je testována s více než 1000 zařízeními a prochází více než 7000 hodinami přísného ověřování kompatibility, takže se můžete spolehnout na to, že bude spolehlivě fungovat opravdu za všech okolností.

GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster
Laďte až k naprosté spokojenosti
Technologie GPU Tweak II přichází se zbrusu novým intuitivním uživatelským rozhraním, díky kterému je přetaktování jednodušší a vizuálně přehlednější než kdykoli předtím, ovšem zároveň si zachovává pokročilé možnosti, které ocení zkušení uživatelé zabývající se přetaktováním. Nová funkce Gaming Booster dokáže jediným kliknutím maximalizovat grafický výkon tím, že ukončí nadbytečné procesy a automaticky využije všechny dostupné prostředky. Funkce XSplit Gamecaster umožňuje snadno streamovat nebo zaznamenávat hraní pomocí rozhraní zobrazeného přímo ve hře.

XSplit Gamecaster: Okamžité streamování nebo nahrávání hry
Funkce XSplit Gamecaster zobrazí přes herní obrazovku malý panel, s jehož pomocí můžete spustit záznam nebo streamování hry jediným kliknutím. Můžete vyzkoušet rovněž poznámky ve hře a funkce pro úpravu videa, které posunou streamování na ještě vyšší úroveň.
Další informace o funkci XSplit Gamecaster
* GeForce GTX 950: NVIDIA®GPU
Boost 2.0
* Technologie pro inteligentní monitorování výkonu GPU, která zajistí maximální snímkovací frekvenci a plynulý chod her. Nabízí nové možnosti vlastních úprav, včetně nastavení cílové teploty GPU, přetaktování a úpravy napětí.

Výrobce Asus
Model grafického čipu GeForce GTX 950
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASUS ECHELON GTX950 O2G užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Web kamery.