Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

ASUS GTX960-DC2-2GD5-BLACK 2GB

ASUS GTX960-DC2-2GD5-BLACK 2GB

Cena produktu ASUS GTX960-DC2-2GD5-BLACK 2GB není známa.

 

Popis produktu ASUS GTX960-DC2-2GD5-BLACK 2GB: ASUS GTX960-DC2-2GD5-BLACK * DirectCU II: díky 2,2× většímu chladiči dosahuje o 20 % nižších teplot a oproti referenčním kartám je 3× tišší * Ventilátor CoolTech: zajišťuje větší proudění vz...  Více informací


ASUS GTX960-DC2-2GD5-BLACK 2GB - popis

ASUS GTX960-DC2-2GD5-BLACK

* DirectCU II: díky 2,2× většímu chladiči dosahuje o 20 % nižších teplot a oproti referenčním kartám je 3× tišší
* Ventilátor CoolTech: zajišťuje větší proudění vzduchu a účinné chlazení důležitých komponent
* Komponenty Super Alloy Power zvyšují výkon díky menším napěťovým ztrátám, lepší odolnosti a nižším provozním teplotám.
* Nástroj GPU Tweak s funkcí XSplit Gamecaster přináší intuitivní zvýšení taktu GPU v reálném čase a možnost živě streamovat dění na obrazovce.

Rychlejší hraní. Tišší provoz. Nižší teploty.

Grafická karta ASUS GeForce® GTX 960 DC2 v černém provedení je vybavena exkluzivními technologiemi od společnosti ASUS, mezi něž patří technologie DirectCU II a CoolTech Fan zajišťující nižší provozní teploty, nižší hlučnost a vyšší výkon při hraní her. Technologie Super Alloy Power zaručuje vyšší stabilitu a odolnost a nástroj GPU Tweak s funkcí XSplit Gamecaster umožňuje uživatelsky přívětivé ladění a online streamování.

DirectCU II
O 20 % nižší teploty, 3×* tišší provoz

Technologie chlazení ASUS DirectCU nabízí dokonalé chlazení. Jedinečná konstrukce tepelných trubic, které jsou v přímém kontaktu s GPU, zajišťuje lepší odvod tepla. Exkluzivní systém chlazení DirectCU II využívá 10mm měděnou tepelnou trubici, která je v přímém kontaktu s GPU, a 2,2× větší chladič zvyšující účinnost odvodu tepla. Výsledkem jsou o 20 % nižší provozní teploty a 3× nižší hlučnost než u referenčního modelu.
* Odpovídá 14 dB, výkon se liší v závislosti na konfiguraci systému

CoolTech Fan
Hybridní provedení pro vícesměrové chlazení

Patentovaný ventilátor CoolTech využívá speciální nosnou konstrukci a dvě řady lopatek (vnitřní hvězdicový fukar a vnější lopatky ve tvaru okvětních lístků). Výsledkem je vícesměrné proudění vzduchu, které urychluje odvod tepla a zaručuje dokonale stabilní grafický výkon.

Super Alloy Power
Delší životnost a lepší chlazení

Exkluzivní komponenty ze speciální slitiny zvyšují výkon díky menším napěťovým ztrátám, lepší odolnosti a nižším provozním teplotám. Cívky s extrémně pevným jádrem odstraňují nepříjemný zvuk při plném zatížení a kondenzátory zajišťují životnost až 50 000 hodin: což je 2,5× více než u tradičních kondenzátorů.

GPU Tweak s funkcí XSplit Gamecaster
GPU Tweak: Intuitivní ladění grafické karty v reálném čase

Nastavte frekvenci, napětí a rychlost ventilátoru grafické karty přesně podle svých představ. Dle úrovně svých zkušeností můžete v nástroji GPU Tweak zvolit režim Standard nebo Advanced.

Režim Standard vám umožní pomocí intuitivních funkcí snadno uzpůsobit nastavení grafické karty. To se hodí hlavně v případě, kdy se s nastavováním karty teprve seznamujete. Pro podrobné nastavení a precizní ladění zvolte režim Advanced, který vám zajistí kompletní kontrolu nad všemi parametry grafické karty. Tento režim je vhodný zejména pro uživatele zabývající se přetaktováním.

XSplitGamecaster

Nyní můžete využít také funkci XSplit Gamecaster, která na herní obrazovce otevře panel, jehož prostřednictvím můžete streamovat nebo nahrávat herní akci jediným kliknutím. Streamování můžete ještě vylepšit doplněním poznámek přímo ze hry nebo některou z funkcí pro úpravu videa.

Výrobce Asus
Model grafického čipu GeForce GTX 960
Grafický čip GeForce

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASUS GTX960-DC2-2GD5-BLACK 2GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, PC sestavy.