Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

ASUS MINI-GTX950-2G

ASUS MINI-GTX950-2G

Cena produktu ASUS MINI-GTX950-2G není známa.

 

Popis produktu ASUS MINI-GTX950-2G:     MINI-GTX950-2G Karta ASUS GeForce GTX 950 Mini je navržena tak, aby maximalizovala potenciál základních desek formátu mini ITX a poskytovala vysoký grafický výkon. Chlazení Asus GeFor...  Více informací


ASUS MINI-GTX950-2G - popis

 
 

MINI-GTX950-2G
Karta ASUS GeForce GTX 950 Mini je navržena tak, aby maximalizovala potenciál základních desek formátu mini ITX a poskytovala vysoký grafický výkon.

Chlazení
Asus GeForce GTX 950 Mini nabízí inovativní systém chlazení, který v sobě kombinuje odpařovací komoru pro rozptyl tepla s technologií CoolTech Fan, jež k chlazení důležitých komponent grafické karty využívá širokoúhlé proudění vzduchu a větrací kanály.

Prémiová kvalita a spolehlivost
Všechny grafické karty ASUS jsou nyní tvořeny za pomoci technologie Auto-Extreme. Exkluzivní, 100% automatizovaného výrobního procesu, který zahrnuje prémiové materiály, aby nastavil nový standard kvality. Technologie Auto-Extreme zajišťuje konzistentní kvalitu grafické karty stejně jako zlepšený výkon a životnost. Tento proces je také šetrný k životnímu prostředí. Snižuje využití chemikálií a spotřeby energie o 50%. Komponenty „Super Alloy Power II“ zvyšují výkonnost, snižují ztrátu energie, snižují bzučení komponent o 50% při maximálním zatížení a dosahují teplot, které jsou přibližně o 50% chladnější než u předchozího designu pro zvýšenou kvalitu a spolehlivost.

GPU Tweak II s XSplit Gamecaster
Společnost Asus přináší aplikace GPU Tweak II a XSplit Gamecaster. GPU Tweak II vám nabídne intuitivní rozhraní, které vám pomůže s modifikacemi frekvence, napětí, výkonu větráčků a mnoho dalšího. Ty si pak můžete uložit na svůj profil a podle potřeby na něj přepnout. XSplit Gamecaster je aplikace pro tvůrce herních videí. Kromě možnosti personalizace vysílaného okna (přidání vašeho loga, obrázku či facecamu), vám umožní ukázat vašemu publiku, co se chystáte udělat, označit důležitá místa na obrazovce, nebo jim prostě jen tak začít kreslit. Součástí je také beta verze jednoduchého editoru videa.

Klíčové vlastnosti
Jedná se o výkonnou herní grafickou kartu. Je ideální pro systémy využívající desky formátu mini-ITX. Pro připojení k základní desce vyžaduje PCIe 3.0 slot. Grafický procesor využívá architekturu Maxwell a nabízí frekvenci 1026 MHz (boost 1190 MHz). Byla použita paměť typu GDDR5 s kapacitou 2 GB a frekvencí 6 610 MHz. 128-bit sběrnice. Karta nabízí 1x HDMI, 1x DisplayPort a 1x DVI-D (maximálně 3 monitory). Z použitých a podporovaných technologií karta nabízí: OpenGL 4.5, NVIDIA SLI, NVIDIA Adaptive G-Sync, NVIDIA GPU Boost 2.0 a GPU Tweak II s XSplit Gamecaster.

Výrobce Asus
Velikost grafické paměti 2048 MB
Rozhraní
Informace o parametru Rozhraní
PCI Express
Model grafického čipu GeForce GTX 950
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASUS MINI-GTX950-2G užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, PC sestavy.