HLEDEJCENY.cz

ASUS STRIX R9FURY-DC3-4G-GAMING - porovnání cen

ASUS STRIX R9FURY-DC3-4G-GAMING

ASUS STRIX-R9FURY-DC3-4G-GAMING / 1000-1020MHz / 4GB HBM 500MHz / 4096-bit /  DVI + HDMI + 3x DP / 275W (8+8)

Název Strix má původ ve starém římském a řeckém ekvivalentu slova „sova“. Sova je symbolem nejen moudrosti, ale také ostrého sluchu a pronikavého zraku. Se sluchátky Strix doslova splynete s prostředím. Dokážete vypozorovat i ten nejmenší pohyb a zareagovat na něj. Strix rozhoduje o životě a smrti. Strix máte v krvi, stejně jako my.

Herní grafické karty ASUS STRIX R7 370 využívají exkluzivní technologie ASUS, jako je například technologie DirectCU III se dvěmi bezhlučnými ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel zaručující maximální proudění vzduchu, což se projeví o 30 % nižšími provozními teplotami a 3× nižší hlučností. Tato karta využívá exkluzivní technologii ASUS AUTO-EXTREME s komponenty Super Alloy Power II, které jsou zárukou kvality a spolehlivosti na úrovni leteckého průmyslu. Nechybí ani nástroj GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster určený k intuitivnímu ladění výkonu a streamování vaší herní akce.

Herní grafická karta osazená čipem AMD Radeon R9 FURY, speciální přetaktovaná verze STRIX, frekvence čipu 1000 MHz, 4GB HGM paměti s frekvencí 500MHz s 4096 bitovým rozhraním.  Podpora DirectX 12 a OpenGL®4.4. Dále nabízí DVI, HDMI a 3xDisplayPort pro připojení monitoru. Samozřejmostí je výkonný systémem chlazení DirectCU III.

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz