Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

EVGA GeForce GTX 1080 CLASSIFIED GAMING ACX 3.0

EVGA GeForce GTX 1080 CLASSIFIED GAMING ACX 3.0

Cena produktu EVGA GeForce GTX 1080 CLASSIFIED GAMING ACX 3.0 není známa.

 

Popis produktu EVGA GeForce GTX 1080 CLASSIFIED GAMING ACX 3.0: * 10: PERFEKTNÍ HRANÍ Vlajková karta GeForce® GTX 1080 představuje gigantický pokrok ve výkonu a energetické účinnosti. Nabízí ultra rychlou technologii FinFET a technologii GDDR5X s velkou šířk...  Více informací


EVGA GeForce GTX 1080 CLASSIFIED GAMING ACX 3.0 - popis

* 10: PERFEKTNÍ HRANÍ
Vlajková karta GeForce® GTX 1080 představuje gigantický pokrok ve výkonu a energetické účinnosti. Nabízí ultra rychlou technologii FinFET a technologii GDDR5X s velkou šířkou pásma a podporuje také funkce DirectX 12 pro rychlejší, plynulejší a maximálně energeticky účinné hraní. : NEXT-GEN HERNÍ TECHONOLOGIE
* NEJPOKROČILEJŠÍ GPU ARCHITEKTURA NA SVĚTĚ: Nová vlajková loď společnosti NVIDIA s označením GeForce® GTX 1080 je nejpokročilejší herní GPU na světě. Karta GeForce® GTX 1080, která využívá novou architekturu NVIDIA Pascal™, nabízí fantastický výkon, inovativní nové herní technologie a ohromující možnosti virtuální reality nové generace.
* AŽ: NEJNOVĚJŠÍ
* 3X: HERNÍ
* VÝKONNĚJŠÍ: TECHNOLOGIE
* VR READY: PŘIPRAVENO NA VR
Poznejte výkon virtuální reality nové generace, nízkou latenci a plug-and-play kompatibilitu s předními sluchátky - to vše zásluhou technologií NVIDIA VRWorks™. Díky zvuku, fyzice a hmatové odezvě virtuální reality každý okamžik uslyšíte i ucítíte.
* NVIDIA SLI® TECHNOLOGIE:
* Nové NVIDIA SLI HB můstky zdvojnásobují dostupnou
šířku datové sběrnice oproti starší technologii postavené na
NVIDIA Maxwell architektuře. Díky této inovaci si můžete
užít plynulé hraní ve vysokém rozlišení. SLI HB je
kompatibilní pouze s grafickými kartami
GeForce GTX 1080 a 1070.:
*

Výrobce EVGA
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia
Model grafického čipu GeForce GTX 1080

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EVGA GeForce GTX 1080 CLASSIFIED GAMING ACX 3.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Web kamery.