Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

EVGA GT 710 LP, pasive, 1GB

EVGA GT 710 LP, pasive, 1GB

Cena produktu EVGA GT 710 LP, pasive, 1GB není známa.

 

Popis produktu EVGA GT 710 LP, pasive, 1GB: EVGA GeForce GT 710 1 GB Herní grafická karta EVGA poskytne maximální výkon pro hraní her pro náruživé hráče. Vychutnejte si až 10x rychlejší a 80% lepší grafickou kartu, než najdete v integrovan...  Více informací


EVGA GT 710 LP, pasive, 1GB - popis

EVGA GeForce GT 710 1 GB
Herní grafická karta EVGA poskytne maximální výkon pro hraní her pro náruživé hráče. Vychutnejte si až 10x rychlejší a 80% lepší grafickou kartu, než najdete v integrovaných grafikách na základních deskách. Karta je určena pro ty nejmodernější hry, kde vykreslí všechny detaily a umocní tak herní zážitek.

Až tři naráz
Tato dedikovaná karta vám umožní hrát ty nejlepší hry a to dokonce až na třech HD monitorech najednou. Můžete si tak užít neskutečnou zábavu obklopeni obrazem ze všech stran. Rozšíříte si tak prostředí hry na mnohem větší plochu, uvidíte všechny nepřátele včas a užijete si tak mnohem více zábavy.

Rychlost především
GeForce GT znamená především rychlost, stabilitu a špičkové ovladače s Nvidia čipem. S kartou automaticky získáte nejnovější ovladače a optimalizaci pro hry pomocí jednoho jednoduchého kliknutí. Neuvěřitelné zrychlení systémů získáte také díky procesorovým jádrům GPU s 954 MHz a pamětí DDR3 o velikosti 1 GB.

Podpora
Karta podporuje nejnovější standardy v OpenGL API, technologii Nvidia CUDA, Direct X 12, HDMI s podporou 5,1 kanálového zvuku a nejnovější PCI Express slot. Díky všem těmto vlastnostem je grafická karta velmi rychlá, rychle zpracovává data a obraz do té nejvyšší kvality a také zvládne náročné 3D vykreslení v aplikacích.
Klíčové vlastnosti
Herní dedikovaná grafická karta s Nvidia čipem a vysokým výkonem je určena do herních sestav. Připojit ji můžete až ke třem HD monitorům a to díky konektorů, DVI-D, HDMI a VGA. Karta má paměť DDR3 o velikosti 1 GB a GPU 954 MHz CUDA. Najdete zde OpenGL 4.5, Nvidia PhysX, PCI Express 2.0, Nvidia technologie FXAA, PureVideo HD a Adaptive Vertical Sync.

Výrobce EVGA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EVGA GT 710 LP, pasive, 1GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Web kamery.