Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

EVGA GTX 750 Ti Superclocked 2GB

EVGA GTX 750 Ti Superclocked 2GB

Cena produktu EVGA GTX 750 Ti Superclocked 2GB není známa.

 

Popis produktu EVGA GTX 750 Ti Superclocked 2GB: EVGA GTX 750 Ti Superclocked 2GB Herní grafická karta z dílny společnosti EVGA se skvělým výkonem za výbornou cenu. Nová architektura Maxwell Firma NVIDIA na trh přináší zcela novou 28nm ...  Více informací


EVGA GTX 750 Ti Superclocked 2GB - popis

EVGA GTX 750 Ti Superclocked 2GB

Herní grafická karta z dílny společnosti EVGA se skvělým výkonem za výbornou cenu.

Nová architektura Maxwell

Firma NVIDIA na trh přináší zcela novou 28nm architekturu čipu - Maxwell, která svou premiéru učiní právě v kartách řady GTX 750 / GTX 750 Ti. Největší přednost tohoto čipu, který je výkonově mírně nad svým předchůdcem GTX 650, je jeho nenáročnost na elektrickou energii. Plných 640 CUDA jader dodají více než dostatečný výkon na většinu aktivit, včetně hraní novějších her na střední detaily.!

Nejnovější technologie

Podpora knihoven DirectX 11.2 a OpenGL 4.4 přináší nové úrovně vizuální reality, hraní a výkonu na počítačích. Karta je připravena na pokročilé funkce jako PhysX pro rozšířenou fyziku ve hrách a GeForce CUDA pro hardwarovou akceleraci operací. Samozřejmostí je podpora sběrnice PCI-Express 3.0.

Hardware
Jádro NVIDIA GeForce GTX 750 Ti běží na továrně přetaktovaných 1176 MHz s možností nastavení Boost frekvence až 1255 MHz. 2GB GDDR5 paměti operuje na efektivní hranici 5400 MHz přes 128-bit sběrnici. K až 3 monitorům jej připojíte pomocí HDMI, DL-DVI-I a DisplayPort. Na stránkách výrobce lze stáhnout nástroj OC Scanner-X, se kterým lze přetaktovat a monitorovat kartu (na vlastní nebezpečí s rizikem ztráty záruky v případě poruchy vinou neodborné manipulace). Rozměry karty: 170 x 111 (mm). Doporučen je 500 W zdroj.

Výrobce EVGA
Velikost grafické paměti 2048 MB
Model grafického čipu GeForce GTX 750Ti
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia
Rozhraní
Informace o parametru Rozhraní
PCI Express

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EVGA GTX 750 Ti Superclocked 2GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Web kamery.