Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

Gainward GTX950 Golden Sample 2GB

Gainward GTX950 Golden Sample 2GB

Cena produktu Gainward GTX950 Golden Sample 2GB není známa.

 

Popis produktu Gainward GTX950 Golden Sample 2GB:     Herní grafická karta nižší střední třídy Gainward GTX950 Společnost Gainward uvedla na trh žhavou novinku v podobě jednojádrové grafické karty využívající grafického čipu NVIDIA GeForce G...  Více informací


Gainward GTX950 Golden Sample 2GB - popis

 
 

Herní grafická karta nižší střední třídy Gainward GTX950
Společnost Gainward uvedla na trh žhavou novinku v podobě jednojádrové grafické karty využívající grafického čipu NVIDIA GeForce GTX 950 s výkonnou architekturou MAXWELL nové generace. GeForce GTX 950 v edici Golden Sample s vysokým přetektováním od výrobce podává vysoký výkon, vysoký koeficient účinnosti a herní technologie, které může nabídnout jen technologie NVIDIA Maxwell. Tato herní grafická karta nižší střední třídy představuje solidní základ pro hráče i multimediální počítače. Pro dokonalejší chlazení této karty ji výrobce vybavil osvědčeným systémem chlazení doplněným o speciální utilitu Expertool II umožňující provést nejrůznější flexibilní nastavení ventilátoru a napájení.

Grafické jádro
Grafické jádro NVIDIA GeForce GTX 950 je vyráběno moderním 28 nm výrobním procesem, který umožnil vměstnat do jádra obrovské množství tranzistorů a obvodů a posunout opět výkon o stupeň výš. Současně s nárůstem výkonu, byly ovšem zachovány dobré provozní vlastnosti a 28nm výrobní proces má také velmi pozitivní vliv na skvělé možnosti taktování jádra.

Moderní technologie NVIDIA 3D Vision
Karta je vybavena oblíbenou technologií NVIDIA 3D Vision, díky které lze v kombinaci s monitorem podporujícím 3D zobrazení a speciálními 3D brýlemi zažít jedinečný zážitek při sledování třírozměrných filmů nebo her, a dostat se tak do nového 3D světa.

Zapojení více karet pro úchvatné navýšení výkonu
Díky podpoře technologie SLI budete moci zapojit více karet do jednoho systému a škálovat tím grafický výkon, podmínkou je kompatibilní základní deska. Grafická karta sama o sobě disponuje skvělým výkonem, ale při zapojení více těchto grafických karet získáte doslova dech beroucí výkon a žádná hra na plné detaily za předpokladu dostatečného výkonu i ostatních komponent nebude pro Váši počítačovou sestavu překážkou.

Podpora DirectX 12
Tato karta obsahuje rozhraní DirectX 12, které umožňuje vykreslovat poutavé 3D vizuály, doplněné o ohromující zvukové efekty. Díky těmto vlastnostem budou vaše hry naplněny nepředstavitelným množstvím detailů a budou tak daleko reálnější než dříve.

Klíčové vlastnosti
Jádro čipu GTX 950 je taktováno na frekvenci 1165 MHz a je vybaveno technologií která mu umožňuje přetaktování na frekvenci až 1355 MHz při přetaktování. Grafické jádro je napojeno na 2 GB GDDR5 paměti, ta pracuje s vysokým taktem 7000 MHz efektivně. Karta je určena pro moderní rozhraní PCI-Express 3.0 x16. Díky přítomnosti Display portu, HDMI a 2x DVI rozhraní lze kdykoliv připojit zobrazovací zařízení.

Výrobce Gainward
Velikost grafické paměti 2048 MB
Model grafického čipu GeForce GTX 950
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia
Rozhraní
Informace o parametru Rozhraní
PCI Express

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gainward GTX950 Golden Sample 2GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Web kamery.