Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

HP NVIDIA PLUS Quadro M4000

HP NVIDIA PLUS Quadro M4000

Cena produktu HP NVIDIA PLUS Quadro M4000 není známa.

 

Popis produktu HP NVIDIA PLUS Quadro M4000: Těšte se na mimořádně rychlé vizualizace a výpočetní výkon ultra rychlé paměti GDDR5 8 GB a 1 664 jader CUDA® s paralelním zpracováváním dat, které poskytují vynikající podporu pro zrychlení výpoč...  Více informací


HP NVIDIA PLUS Quadro M4000 - popis

Těšte se na mimořádně rychlé vizualizace a výpočetní výkon ultra rychlé paměti GDDR5 8 GB a 1 664 jader CUDA® s paralelním zpracováváním dat, které poskytují vynikající podporu pro zrychlení výpočetních procesů.
Díky čtveřici konektorů DisplayPort 1.2 můžete současně připojit až čtyři monitory s rozlišením 4K nebo dva s rozlišením 5K. Současně je můžete snadno spravovat pomocí přiložených technologií NVIDIA® Mosaic™ a NVIDIA® nView®. Několik připojených monitorů můžete synchronizovat pomocí volitelné karty NVIDIA® Sync.
Karta NVIDIA® GPU Boost vám umožní zvýšit výkon aplikací v reálném čase při zachování standardního odběru napájení a teploty.
S komplexními certifikacemi ISV máte zajištěnu snadnou podporu profesionálních softwarových aplikací.

Minimální rozměry (Š x H x V) 11,17 x 24,13 cm

Výrobce HP
Velikost grafické paměti 8192 MB
Výrobce grafického čipu nVidia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP NVIDIA PLUS Quadro M4000 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Web kamery.