Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

HP Quadro K1200, 4GB

HP Quadro K1200, 4GB

Cena produktu HP Quadro K1200, 4GB není známa.

 

Popis produktu HP Quadro K1200, 4GB: Grafická karta HP NVIDIA Quadro K1200 Tato grafická karta od společnosti HP s čipem nV K1200 patří mezi profesionální grafická řešení především pro business třídu počítačů a středně náročné grafi...  Více informací


HP Quadro K1200, 4GB - popis

Grafická karta HP NVIDIA Quadro K1200
Tato grafická karta od společnosti HP s čipem nV K1200 patří mezi profesionální grafická řešení především pro business třídu počítačů a středně náročné grafické pracovní stanice, se zaměřením na úsporný provoz a důrazem na spolehlivé hardwarové a softwarové prostředí pro stabilní provoz.
Navržena pro firemní nasazení
Karta je ideálním řešením pro cenově dostupné nasazení v různých společnostech. nV Quadro K1200 se vyznačuje mimořádným výkonem při zpracovávání profesionálních 3D aplikací v odvětví produktového vývoje. S komplexními certifikacemi ISV máte zajištěnou snadnou podporu profesionálních softwarových aplikací.
Konektory pro připojení monitorů
U této grafické karty máte k dispozici čtyři miniDisplayPort konektory pro snadné připojení až čtyř monitorů s podporou technologií nV Mosaic a nV nView. Tyto čtyři miniDisplayPorty umožňují promítat obraz z mimořádně vysokým rozlišením 4096 x 2160.
Podpora DirectX 11, Open GL4.2
Tato karta obsahuje rozhraní DirectX 11 a Open GL4.4, které umožňují vykreslovat poutavé 3D vizuály. Díky těmto vlastnostem budete moci pracovat v optimálním pracovním režimu s ohromným množstvím detailů.
Klíčové vlastnosti
Základem této grafické karty je grafický čip nV K1200, který je doplněn grafickou pamětí 4 GB GDDR5. Z grafických rozhraní tato karta podporuje OpenGL 4.4 a DirectX 11. O chlazení této karty se stará dostatečně výkonný aktivní chladič. Tato karta se k počítači připojuje přes rozhraní PCI-E Express x16.

Výrobce HP
Velikost grafické paměti 4096 MB
Grafický čip Quadro
Výrobce grafického čipu nVidia
Rozhraní
Informace o parametru Rozhraní
PCI Express
Model grafického čipu Quadro K1200

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Quadro K1200, 4GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, PC sestavy.