Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK EK X

MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK EK X

Cena produktu MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK EK X není známa.

 

Popis produktu MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK EK X:     MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK EK X Model GeForce GTX 1070 využívá moderní architekturu NVIDIA Pascal, paměti typu GDDR5 s 256bitovou sběrnicí. Jeho ultimátní černo-stříbrný vzhled prozraz...  Více informací


MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK EK X - popis

 
 

MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK EK X
Model GeForce GTX 1070 využívá moderní architekturu NVIDIA Pascal, paměti typu GDDR5 s 256bitovou sběrnicí. Jeho ultimátní černo-stříbrný vzhled prozrazuje, že se v něm skývá něco neobyčejného. A také, že je to pravda. Tato velmi výkonná grafika totiž není připravena pro nic jiného, než pro chlazení speciálně navrženým vodním okruhem. Ten zaručuje, že její komponenty budou vždy a za všech okolností maximálně efektivně chlazeny.

Výkon? Jedinečný

Výrobce MSI respektuje základní frekvence grafického jádra, které NVIDIA stanovila na 1683 MHz. Microstar se ale snaží zákazníkům vyjít vstříc po všech stránkách a kartu proto vybavil hned třemi „frekvenčními“ režimy. V tom prvním, který je určen pro takzvaný tichý mód, činí kmitočet karty snížených 1506 MHz (boost 1683 MHz). V herním módu se kmitočet dostává na 1582 MHz a 1771 MHz při zátěži, kdy je vyžadován vyší výkon. Pokud by to stále bylo málo, je v záloze speciální „OC (přetaktovaný) režim. V něm se kmitočet šplhá na 1607 MHz, v boostu na skvělých 1797 MHz.

Jsem z niklu a mědi

Srdcem modelu je kromě výkonného čipu další jeho další chlouba – poniklovaná měděná základna, která rychle a spolehlivě odvádí teplo pryč z kritických míst. Právě měď má skvělé vlastnosti pro přenos tepla, poniklování zamezuje korozi. Každá výkonná grafická karta vybavená účinným chlazením, vyžaduje pro dlouhodobý bezproblémový provoz také stabilní oporu pro všechny své elektronické součástky. Proto je MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK vybavena speciální pevnou kovovou zadní deskou, která znásobuje její pevnost. Matný černý povrch ladí působivost grafiky k dokonalosti.

Účinně jedině s vodou

MSI se vody nebojí a dokazuje to i ve zpracování této grafické karty, kterou vybavil přípravou pro pokročilé vodní chlazení. Kapalina bude při své cestě nad tištěnými spoji chladit všechny důležité komponenty - GPU, paměti a PWM a další kriticky důležité části. Výsledkem je elektronika, která může běžet na velmi vysokých kmitočtech, a kterou lze zároveň velmi dobře a tiše chladit. Centrálně rozdělený přívod kapaliny chladícího systému představuje to nejlepší cenově dostupné řešení, a to i při použití méně výkonné vodní pumpy.

Ještě lépe na hry

MSI Gaming App umožňuje hráčům rychle přepínat mezi OC, Gaming a Silent výkonnostními režimy v závislosti na jejich potřebách. Nejnovější verze navíc přichází s One-click to VR. Tato funkce optimalizuje výkon celého PC speciálně pro VR hraní. Mezi další funkce patří zlepšení kvality obrazu EyeRest, Dragon Eye pro současné sledování videa a hraní na jednom monitoru a také ovládání LED podsvícení.

NVIDIA Ansel

Ansel je revoluční program pro tvorbu obrázků ze hry. Dovolí zastavit čas, vybrat si jakýkoliv úhel pro vaši kompozici a poté jí upravit různými filtry. Obrázky mohou mít neuvěřitelné rozlišení až 4,5 gigapixel nebo 32x větší než vaše rozlišení obrazovky. Za použití karty GeForce GTX 1070 trvá vytvoření a uložení fotky jen pár vteřin. Ansel také umožňuje pořízení panoramatických obrázků s úhlem 360°, které si lze prohlédnout v počítači, Google Cardboard nebo headsetu pro virtuální realitu.

Klíčové vlastnosti

Herní grafická karta s velmi vysokým výkonem, který je umocněn přípravou pro vodní chlazení. Podpora virtuální reality. Grafický procesor využívá architekturu NVIDIA Pascal a nabízí frekvenci 1506 MHz (boost 1683 MHz) - tichý mód, 1582 MHz a 1771 MHz při zátěži - herní mód a 1607 MHz (v boostu skvělých 1797 MHz) při OC režimu. Byla použita paměť typu GDDR5 s kapacitou 8 GB a frekvencí 8 108 MHz (OC) a 256bitovou sběrnicí. Karta nabízí 1x HDMI 2.0b, 3x DisplayPort 1.4 a 1x DVI-D (maximálně 4 monitory). Maximální digitální rozlišení je 7680 x 4320 pixelů. Z použitých a podporovaných technologií karta nabízí: OpenGL 4.5, DirectX 12, Vulkan API, VR Ready, NVIDIA Ansel, NVIDIA SLI, NVIDIA G-SYNC, NVIDIA GameStream a NVIDIA GPU Boost 3.0. Pro připojení k základní desce vyžaduje PCIe 3.0.

Výrobce MSI
Velikost grafické paměti 8192 MB
Šířka paměťové sběrnice
Informace o parametru Šířka paměťové sběrnice
256
Model grafického čipu GeForce GTX 1070
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia
Rozhraní
Informace o parametru Rozhraní
PCI Express

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MSI GeForce GTX 1070 SEA HAWK EK X užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Web kamery.