Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

PALIT GeForce GT740 2GB

PALIT GeForce GT740 2GB

Cena produktu PALIT GeForce GT740 2GB není známa.

 

Popis produktu PALIT GeForce GT740 2GB: PALIT GT 740 Grafická karta GeForce GT 740 zapadá přesně do segmenu výkonných karet vhodných pro přehrávání multimediálního obsahu a schopných základního avšak pohodlného hraní her. Díky jedno-...  Více informací


PALIT GeForce GT740 2GB - popis

PALIT GT 740

Grafická karta GeForce GT 740 zapadá přesně do segmenu výkonných karet vhodných pro přehrávání multimediálního obsahu a schopných základního avšak pohodlného hraní her. Díky jedno-slotovému chladiči je ideálním kandidátem pro tenké ITX systémy.

Další generace grafických čipů NVIDIA GeForce GT 740 přichází s moderní architekturou, která využívá nejpokročilejší výrobní technologie. Jedním z dalších členů této rodiny využívající moderní grafický čip NVIDIA GeForce GT 740 je tato grafická karta od společnosti PALIT. Herní grafická karta nižší třídy představuje solidní základ pro multimediální počítače. Karta je také vybavena moderními komponenty, které zaručují dlouho životnost a nižší teploty.

Jádro čipu GT 740 je taktováno na frekvenci 993 MHz a je napojeno na 2 GB DDR3 paměti, ta pracuje s taktem 1782 MHz efektivně. Dalším pěkným parametrem je šířka paměťové sběrnice, ta má celých 128 bitů. Karta je určena pro moderní rozhraní PCI-Express 3.0 x16. Z grafických rozhraní tato karta zvládne náročný DirectX 12 a OpenGL 4.5. Samozřejmostí je široké spektrum možností připojení zobrazovacích zařízení v podobě konektorů DVI, HDMI a VGA.  O chlazení se stará aktívní chladič.

Výrobce Palit
Velikost grafické paměti 2048 MB
Šířka paměťové sběrnice
Informace o parametru Šířka paměťové sběrnice
128
Model grafického čipu GeForce GT 740
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia
Rozhraní
Informace o parametru Rozhraní
PCI Express

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PALIT GeForce GT740 2GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Web kamery.