Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

SAPPHIRE NITRO Radeon R7 370 2G

SAPPHIRE NITRO Radeon R7 370 2G

Cena produktu SAPPHIRE NITRO Radeon R7 370 2G není známa.

 

Popis produktu SAPPHIRE NITRO Radeon R7 370 2G: SAPPHIRE NITRO R7 370 2GB Hledáte výhodné řešení v podobě výkonné grafické karty? Nároky na grafiku jsou stále vyšší a vyšší, ale tato grafická karta SAPPHIRE NITRO R7 370 2GB spolehlivě splní ...  Více informací


SAPPHIRE NITRO Radeon R7 370 2G - popis

SAPPHIRE NITRO R7 370 2GB

Hledáte výhodné řešení v podobě výkonné grafické karty? Nároky na grafiku jsou stále vyšší a vyšší, ale tato grafická karta SAPPHIRE NITRO R7 370 2GB spolehlivě splní vaše přání a požadavky. Karta disponuje velmi dobrými provozními podmínkami a to díky pokročilému designu konstrukce.

Výkon SAPPHIRE NITRO R7 370 2GB

Grafická karta SAPPHIRE NITRO R7 370 2GB se může pochlubit konzistentním výkonem a také velmi vysokou spolehlivostí. Díky použitým moderním technologiím se vývojářům podařilo dokonale skloubit spojení vysokého výkonu a dlouhé životnosti karty. Karta je tak určena pro ty nejnáročnější hráče.

Zvládne ty nejmodernější hry

SAPPHIRE NITRO R7 370 2GB s přehledem zvládne i ty nejmodernější počítačové hry. O skvělý výkon se stará 1024 stream procesoru komunikující s 2 GB pamětí přes 256bitovou sběrnici. To vše při frekvenci jádra 985 MHz. Frekvence paměti pak je 5600 MHz. Výrazný výkon tak umožňuje bezproblémový chod v klasickém Full HD rozlišení.

Širší zorné pole

Lze také využít zobrazení obrazu na více monitorech současně. Tím se výrazně zvýší zážitek z hraní leteckých simulátorů nebo automobilových závodů. Celkově získáte ve hře mnohem větší přehled než doposud. Tuto technologii AMD Eyefinity skvěle využijete i při práci, kdy získáte mnohem více prostoru. Zejména se jedná o práci grafiků a vývojářů.

Klíčové vlastnosti

Grafická karta SAPPHIRE NITRO R7 370 2GB je určena pro ty nejnáročnější uživatele. Jejího výkonu nejvíce využijí hráči počítačových her, ale také třeba grafici nebo programátoři. Kromě vysokého výkonu se tato karta chlubí spolehlivostí, dlouhou životností nebo moderními technologiemi v čele s AMD Eyefinity.

Výrobce Sapphire
Velikost grafické paměti 2048 MB
Šířka paměťové sběrnice
Informace o parametru Šířka paměťové sběrnice
256
Model grafického čipu Radeon R7 370
Výrobce grafického čipu AMD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAPPHIRE NITRO Radeon R7 370 2G užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Web kamery.