Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

SAPPHIRE NITRO Radeon R9 FURY 4GB HBM Back Plate

SAPPHIRE NITRO Radeon R9 FURY 4GB HBM Back Plate

Cena produktu SAPPHIRE NITRO Radeon R9 FURY 4GB HBM Back Plate není známa.

 

Popis produktu SAPPHIRE NITRO Radeon R9 FURY 4GB HBM Back Plate: Silný zážitek s Sapphire NITRO R9 FURY Tato herní grafická karta Sapphire NITRO R9 FURY dopřeje hráčům ten nejlepší zážitek z hraní her. Karta poskytuje vysoký výkon a spolehlivě vykreslí všech...  Více informací


SAPPHIRE NITRO Radeon R9 FURY 4GB HBM Back Plate - popis

Silný zážitek s Sapphire NITRO R9 FURY

Tato herní grafická karta Sapphire NITRO R9 FURY dopřeje hráčům ten nejlepší zážitek z hraní her. Karta poskytuje vysoký výkon a spolehlivě vykreslí všechny detaily i těch nejmodernějších her. O tom, že se dostanete přímo do děje, nemusí být ani řeč. Oproti starším grafickým kartám uvidíte s Sapphire NITRO R9 FURY neuvěřitelný rozdíl. Hrám se tak dostane ještě většího rozměru a váš zážitek bude nezapomenutelný.

Vysoký výkon

Grafická karta Sapphire NITRO R9 FURY disponuje opravdu vysokým výkonem. Díky němu zvládnete plynule hrát i ty na hardware nejnáročnější počítačové hry. Grafika je s touto kartou na té nejvyšší úrovni, vykresluje dokonalé detaily a především nabírá na realitě. Kombinace výkonu jádra s frekvencí až 1 050 MHz a paměti 4 GB o taktu 1000 MHz spolehlivě zaručí perfektní chod počítačových her.

Kvalita je na místě

Sapphire NITRO R9 FURY využívá nový GPU od AMD. Jedná se o propojení architektury Grafic Core Next s revoluční High Bandwidth pamětí (HBM). Grafická karta je chlazená špičkovým chladičem Tri-X. Ti hráči, kteří chtějí tu nejvyšší kvalitu, budou tuto grafiku považovat za ideální.

Moderní technologie

Technologie AMD Freesync - pokud je grafická karta kompatibilní s monitorem, lze dynamicky měnit FPS pro optimální kvalitu zobrazení.

Multidisplay technologie - pro lepší zážitek z hraní her. Hry vypadají skvěle na třech monitorech, ale tato grafická karta vám umožní hraní až na 5 monitorech!

AMD CrossFire - můžete využít sílu dvou a více grafických karet. Výrazně tím zvýšíte herní výkon.

Klíčové vlastnosti

Grafická karta Sapphire NITRO R9 FURY je určena hráčům, kteří mají vysoké nároky na grafiku svých her. Grafická karta je výkonná a zajištuje plynulý chod her v maximálním rozlišení. Díky několika moderním technologiím dosáhne vaše hraní profesionality. Vaše zážitky z hraní her budou s Sapphire NITRO R9 FURY ještě emotivnější, než byly doposud.

Výrobce Sapphire
Velikost grafické paměti 4096 MB
Model grafického čipu Radeon R9 FURY
Výrobce grafického čipu AMD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAPPHIRE NITRO Radeon R9 FURY 4GB HBM Back Plate užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, PC sestavy.