Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

Sapphire R9 PRO DUO, 8GB HBM

Sapphire R9 PRO DUO, 8GB HBM

Cena produktu Sapphire R9 PRO DUO, 8GB HBM není známa.

 

Popis produktu Sapphire R9 PRO DUO, 8GB HBM: Sapphire R9 PRO DUO Pro hráče, kteří tvoří a tvůrce, kteří hrají. Společnost Sapphire vytvořila nejrychlejší grafickou kartu na světě. Jedná se o vylepšení vycházející z Sapphire Radeon R9 295 X2...  Více informací


Sapphire R9 PRO DUO, 8GB HBM - popis

Sapphire R9 PRO DUO
Pro hráče, kteří tvoří a tvůrce, kteří hrají. Společnost Sapphire vytvořila nejrychlejší grafickou kartu na světě. Jedná se o vylepšení vycházející z Sapphire Radeon R9 295 X2, oproti níž je rychlejší a tišší. Třetí generace GCN architektury s asynchronními shadery, nabízí poslední DirectX 12 a Vulkan, aby mohla poskytnout úžasné 4K a VR herní zážitky.

Pohon VR a herního vývoje
Sapphire Radeon Pro Duo je schopná vyvíjet a pohánět zážitky virtuální reality s maximální úrovní věrohodnosti. Vytvářejte rychleji s FirePro optimalizacemi pro maximalizaci produktivity bez oběti na herním výkonu. Užívejte si výhody Liquid VR technologie, která vám zajistí bohaté a pohlcující zážitky virtuální reality díky zjednodušení a optimalizaci tvorby VR obsahu, který bezproblémově pracuje s předními virtuálními headsety* .

HBM
Vysokovýkonostní paměť (High Bandwidth Memory) je nový druh paměťového čipu s nízkou spotřebou energie, ultra širokými komunikačními cestami a revoluční novou, na sebe skládanou, konfigurací. Možnost vertikálního skládání a rychlý přenos informací otevírá dveře opravdu vzrušujícímu výkonu v inovativních tvarových faktorech. HBM je výrazně výkonnější než DDR4, GDDR5 či LPDDR4 HB a zabere o 94% méně povrchu než GDDR5.

Eyefinity a DirectX 12
Karta disponuje jedním HDMI a třemi DisplayPort porty, které umožňují připojení až 4 monitorů najednou. Technologie AMD Eyefinity, umožňuje rozšíření plochy na více monitorů. Při hraní se tak obraz rozšíří na všechny monitory a dodá tak silnější a realističtější zážitek ze hry. Rozhraní DirectX 12 umožnuje přístup k novým vizuálním efektům a lepším zobrazovacím technikám, které zajišťují mnohem živější zážitek z her než doposud.

Zapojení více karet
I přes svůj neuvěřitelný výkon, podporuje karta Sapphire Pro Duo technologii AMD CrossFire, umožňující zapojení dvou a více karet s čipem AMD do jednoho systému a výrazně tak zvýšit jeho grafický výkon. Podmínkou je základní deska, která to umožňuje. Za předpokladu, že budou výkonem dostačovat i ostatní komponenty ve vaší sestavě, nebude hra, kterou byste si nemohli užít na nejvyšší možné detaily.

Klíčové vlastnosti
Sapphire R9 Pro Duo je nejrychlejší herní grafická karta na světě s výpočetním výkonem 16 TFLOPs. Je ideální pro hraní a tvorbu virtuální reality. Pro připojení a napájení využívá PCIe 3.0 a 3x 8-pin. Je vybavena dvěma jádry. Dosahuje frekvence až 1000 MHz a disponuje pamětí 8 GB HBM. Má duální 4096-bit sběrnice s propustností 1024 GB/s. Pro připojení monitorů má 1x HDMI a 3x DisplayPort. Nabízí technologie a funkce: AMD FreeSync, AMD LiquidVR, DirectX 12, Mantle, OpenGL 4.5, Vulkan, OpenCL 2.0, AMD Crossfire a AMD Eyefinity. Pro kontrolu teploty využívá vodního chlazení.
* Před koupí headsetu pro virtuální realitu se ujistěte, že podporuje tuto grafickou kartu.

Výrobce Sapphire
Velikost grafické paměti 8192 MB
Výrobce grafického čipu AMD
Grafický čip Radeon
Rozhraní
Informace o parametru Rozhraní
PCI Express

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sapphire R9 PRO DUO, 8GB HBM užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, PC sestavy.