Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP Edition

ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP Edition

Cena produktu ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP Edition není známa.

 

Popis produktu ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP Edition: * ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP Edition: 10: PERFEKTNÍ HRANÍ * Vlajková karta GeForce® GTX 1070 představuje gigantický pokrok ve výkonu a energetické účinnosti. Nabízí ultra rychlou technologii F...  Více informací


ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP Edition - popis

* ZOTAC GeForce GTX 1070
AMP Edition: 10: PERFEKTNÍ HRANÍ
* Vlajková karta GeForce® GTX 1070 představuje gigantický pokrok ve výkonu a energetické účinnosti. Nabízí ultra rychlou technologii FinFET a technologii GDDR5 s velkou šířkou pásma a podporuje také funkce DirectX 12 pro rychlejší, plynulejší a maximálně energeticky účinné hraní.:
* Nová vlajková loď společnosti NVIDIA s označením GeForce® GTX 1070 je nejpokročilejší herní GPU na světě. Karta ZOTAC GeForce® GTX 1070 AMP Edition, která využívá novou architekturu NVIDIA Pascal™, nabízí fantastický výkon, inovativní nové herní technologie ZOTAC a ohromující možnosti virtuální reality nové generace.
* ICESTORM
Vylepšení regulace teploty s užším profilem. AMP Edition používá pět různých heat-pipe pro maximalizaci teplotní odstředivosti z jádra. Za pomoci širokého hliníkového žebroví a dvou 100 mm ventilátorů dokáže chladič protočit více vzduchu při menších otáčkách a hluku.
* SPECTRA
Spectra je nový pokročilý systém světelného systému, jenž umožňuje kartě vyniknout. LED podsvícení karty lze upravit podle výběru z až 16.8 milionů barev, přičemž lze vybrat i styl a frekvenci podsvícení.
* POWER BOOST
POWER BOOST je funkce karty jenž snižuje zvlnění napájení a minimalizuje tím riziko poškození a zároveň zvyšuje životnost grafické karty.
* FIRESTORM
FireStorm je spravovací program, jenž umožňuje uživateli značně upravit chování své grafické karty. Ať už je to přetaktování, snížení otáček či pouhý monitoring, FireStorm je ten pravý software ke grafické kartě ZOTAC AMP.

Výrobce Zotac
Model grafického čipu GeForce GTX 1070
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP Edition užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, PC sestavy.