Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické karty >

ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP Extreme 8GB D5X

ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP Extreme 8GB D5X

Cena produktu ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP Extreme 8GB D5X není známa.

 

Popis produktu ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP Extreme 8GB D5X: * ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP Extreme: 10: PERFEKTNÍ HRANÍ * Vlajková karta GeForce® GTX 1080 představuje gigantický pokrok ve výkonu a energetické účinnosti. Nabízí ultra rychlou technologii Fi...  Více informací


ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP Extreme 8GB D5X - popis

* ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP Extreme: 10: PERFEKTNÍ HRANÍ
* Vlajková karta GeForce® GTX 1080 představuje gigantický pokrok ve výkonu a energetické účinnosti. Nabízí ultra rychlou technologii FinFET a technologii GDDR5X s velkou šířkou pásma a podporuje také funkce DirectX 12 pro rychlejší, plynulejší a maximálně energeticky účinné hraní.:
* Nová vlajková loď společnosti NVIDIA s označením GeForce® GTX 1080 je nejpokročilejší herní GPU na světě. Karta ZOTAC GeForce® GTX 1080 AMP Extreme, která využívá novou architekturu NVIDIA Pascal™, nabízí fantastický výkon, inovativní nové herní technologie ZOTAC a ohromující možnosti virtuální reality nové generace.
* EXTRÉMNÍ VÝKON
AMP Extreme - výkon až na prvním místě.
* ICESTORM
Vylepšení regulace teploty s užším profilem. AMP Edition používá šest různých heat-pipe pro maximalizaci teplotní odstředivosti z jádra. Za pomoci širokého hliníkového žebroví a tří 90 mm EKO ventilátorů dokáže chladič protočit více vzduchu při menších otáčkách a hluku.
* EKO FAN
Duální lopatky ventilátorů "EKO" se dostávají do úplně jiných dimenzí než tradiční lopatky. Inovativní design poskytuje až o 30 % vyšší průtok vzduchu. Každý ventilátor svými vlastnostmi poskytuje maximální průtok vzduchu a nízkou hlučnost.:
* POWER BOOST
POWER BOOST je funkce karty jenž snižuje zvlnění napájení a minimalizuje tím riziko poškození a zároveň zvyšuje životnost grafické karty.
* FIRESTORM
FireStorm je spravovací program, jenž umožňuje uživateli značně upravit chování své grafické karty. Ať už je to přetaktování, snížení otáček či pouhý monitoring, FireStorm je ten pravý software ke grafické kartě ZOTAC AMP.

Výrobce Zotac
Model grafického čipu GeForce GTX 1080
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP Extreme 8GB D5X užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, PC sestavy.